Кошик
1475 відгуків
Є питання? +380667889636 (Viber, Telegram)Телефонуйте
📚Knigarnia - улюблені книги для всієї родини!
+380 (66) 788-96-36

Дорослішання дітей

Дорослішання дітей - складний та багатогранний процес, який, як правило, проходить зовсім не гладко. Пришвидшити його та допомогти у найповнішому вивченні навколишнього світу можуть книги для підлітків.

Які варіанти видань представлені на ринку, розвитку яких навичок вони допомагають та чому придбати цікаві книги для підлітків варто у нашому магазині? Відповіді на ці та безліч інших запитань далі дають спеціалісти компанії Knigrania!

Які теми порушують книги для підлітків?

Книги для підлітків - це доволі масивний літературний сегмент, який розкриває одразу декілька тем. Основними серед них є фізіологія, комунікація з іншими, а також сприйняття себе. Давайте детальніше розглянемо кожну з них.

 1. Фізіологія.
  Це дорослі знають, чим чоловіки відрізняються від жінок, діти ж подібною інформацією геть не володіють. Книги для підлітків, які варто прочитати геть усім, пояснять різницю між статями, а також окреслять особливості фізіологічних процесів, що відбуваються в різних організмах.
 2. Комунікація.
  Діти, особливо у перехідний період, доволі часто відчувають певні проблеми з комунікацією. Це стосується як спілкування з батьками, так і з однолітками. Навчити правильному поводженню у суспільстві можуть психологічні книги для підлітків.
 3. Сприйняття себе.
  Нерідко підлітки, на жаль, починають знецінювати себе. Вони починають негативно відгукуватися не лише про власні досягнення, але й свою зовнішність. Припинити подібне “самоцькування” може вивчення літератури, що вчить почуватися щасливим.

Як обрати книгу для підлітка?

Вирішили, що у вашій сімейній бібліотеці повинні з’явитися психологічні книги для підлітків, до яких дитина зможе звернутися в будь-який момент? При виборі книг варто звертати увагу на наступні фактори:

 1. Тема.
  Як ми казали вище, подібна література розкриває теми відмінностей між статями, причини проблем з комунікацією, а також труднощі самоусвідомлення.
 2. Вік.
  На ринку представлені книги, які розраховані як на зовсім юних читачів, так і на дітей старшого віку. Як правило, видання мають відповідне маркування.
 3. Оформлення.
  Радимо обирати книжки з інтерактивними елементами. Вони не тільки допоможуть дитині розважитися, але й стануть інструментом для кращого засвоєння інформації.
Де купити книги для підлітків за найнижчими цінами?

Давно шукаєте інтернет-магазин, де представлені книги для підлітків, які варто прочитати кожному? Раді вітати вас на сайті компанії Kigarnia! Уже понад 50 років ми займаємося продажем літератури різного спрямування.

У нашому каталозі можна знайти як видання про розвиток дитини, так і художні романи або психологічні посібники. Оформити придбання будь-якої книги можна через сайт, у месенджерах або телефоном.

Відправка книг, серед яких і дитяча проза, відбувається Новою поштою та УкрПоштою з понеділка по суботу включно. У місті Мукачево доступна опція самовивезення з нашого фізичного магазину.

Відповіді на популярні запитання
 1. Які книги про дорослішання дітей сприяють психологічному розвитку?
  Деякі книги про дорослішання дітей містять психологічно значущі теми, такі як самопізнання, відносини з батьками, друзями та партнерами. Вони допомагають підліткам зростати емоційно і розвивати навички спілкування.
 2. Як підібрати книгу про дорослішання дітей, яка відповідає віку та інтересам мого підлітка?
  Підбирайте книги, які відповідають віковим особливостям та інтересам вашого підлітка. Звертайте увагу на жанр (реалістична проза, фентезі, наукова фантастика) та сюжетну лінію, які цікавлять вашого підлітка. Рецензії та рекомендації також можуть бути корисними.
 3. Які книги про дорослішання дітей варто читати разом з підлітками та обговорювати їх разом?
  Деякі книги про дорослішання дітей можуть бути цікавими для обговорення разом з підлітками. Вони можуть стати поштовхом для важливих розмов про відносини, відповідальність, цінності та багато іншого.
 4. Які книги про дорослішання дітей підходять для підлітків?
  Для підлітків рекомендуємо обирати книги, які мають цікавий сюжет та співпереживання головних персонажів. Книги про дорослішання дітей, такі як “Це ок, якщо не все ок. Довідник для доброго самопочуття” Тіни Рей,”Без маячні про перші місячні” Юлії Ярмоленко та “Про що всі говорять? Фейкові новини” Тома Джексона допомагають підліткам розуміти власні почуття і подолати труднощі переходу в доросле життя.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner