Кошик
1475 відгуків
Є питання? +380667889636 (Viber, Telegram)Телефонуйте
📚Knigarnia - улюблені книги для всієї родини!
+380 (66) 788-96-36

Про тварин та птахів

Будь-яка дитина у певний період життя починає цікавитись навколишнім світом. Чиюсь увагу привертають неймовірні рослини, інші ж звертають увагу на братів наших менших.

Які книги про тварин представлені на ринку, на дітей якого віку вони розраховані та чому придбати будь-яке енциклопедичне видання варто в інтернет-магазині Knigarnia? Про це наші спеціалісти розказують далі!

Книги про птахів та тварин: коротка класифікація

Книги про тварин та птахів - це, як правило, енциклопедичні видання, що розповідають про певні види братів наших менших, місця, в яких вони проживають, та характерні особливості їхньої поведінки.

Умовно подібні видання можна розділити на декілька груп. Давайте детальніше розглянемо особливості кожної з них.

Книги про тварин

Видання цієї категорії можуть містити інформацію про тварин різних видів. Наприклад, домашніх улюбленців, хижаків чи навіть мешканців річок та океанів. Вони, як правило, містять багато енциклопедичної інформації, тому є популярними як серед школярів різного віку, так і серед дорослих.

Книги про птахів

Не варто забувати про те, що у світі існує величезна кількість птахів. Деяких з них ми зустрічаємо щоденно на вулицях, інші ж є надзвичайно екзотичними. Знайти детальну інформацію і про перших, і про других можна в окремих виданнях, що присвячені цій темі.

Комбіновані книги

Варто пам’ятати і про те, що на ринку є видання, які розповідають про всіх звірів, які мешкають у певній частині світу. Наприклад, в Африці або в межах південноамериканського континенту.

Як обирати книги про тварин для дітей?

Ваша дитина захоплюється природою та поглинає інформацію про динозаврів, тварин та птахів, наче губка? Тоді енциклопедичні видання - ті книги, які стануть для неї найкращим подарунком!

У ході вибору енциклопедії рекомендуємо звертати увагу на декілька факторів:

 1. Вікові обмеження.
  Книга про тварин, читати яку можна як самостійно, так і з кимось з батьків - видання, що може містити багато наукових термінів. Для дітей молодшого віку рекомендуємо обирати простіші видання, школярам же будуть цікаві енциклопедії.
 2. Ілюстрації та малюнки.
  Навіть надзвичайно детальний опис не дозволить зрозуміти, як виглядає та чи інша тварина або пташка. Тому радимо обирати видання, що містять фото та максимально реалістичні ілюстрації.
 3. Формат.
  Зазвичай енциклопедичні видання є доволі великими, адже розраховані на читання вдома. Однак на ринку можна знайти і менші книги, які завжди зручно взяти з собою, якщо ви збираєтесь у далеку дорогу.
Де купити книгу про птахів та тварин з ілюстраціями?

Придбати видання про птахів і тварин з різних куточків світу можна в інтернет-магазині Knigarnia! Ми пропонуємо понад 10 тисяч товарів, серед яких як книги для найменших, так і наукові видання для медиків та психологів.

Оформити покупку будь-якої книги можна телефоном, в месенджерах або на сайті. Відправка замовлень здійснюється щоденно, крім неділі, УкрПоштою та Новою поштою.

Які питання ми отримуємо найчастіше від наших клієнтів?
 1. Які книги про тварин та птахів підходять для дітей?
  Для дітей рекомендуємо обирати книги з яскравими ілюстраціями, що розповідають про різні види тварин та їх життя. Книги можуть бути інформативними або містити цікаві історії про тварин.
 2. Як підібрати книгу про тварин та птахів, яка відповідає віковим особливостям дитини?
  Для вибору книги, що відповідає віковим особливостям дитини, звертайте увагу на відповідність віковій категорії, яку вказує виробник чи видавництво. Книги для малюків, дошкільнят, школярів і підлітків можуть мати різну складність та обсяг.
 3. Які переваги читання книг про тварин та птахів для дітей?
  Читання книг про тварин та птахів розширює знання про природу, навчає поваги до тварин та сприяє вихованню екологічної свідомості. Книги також розвивають уяву та сприяють формуванню цінностей.
 4. Як підібрати книгу, яка зацікавить дитину?
  Підбирайте книги, які відповідають інтересам та характеру вашої дитини. Звертайте увагу на теми, які цікавлять дитину, та обирайте книги “Дитяча енциклопедія хижаків”, “Тварини джунглів” та “Мініенциклопедія. Хатні улюбленці” з цікавими історіями та ілюстраціями.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner