Кошик
1532 відгуків
Є питання? +380992722366 (Viber, Telegram)Телефонуйте
📚Knigarnia - улюблені книги для всієї родини!
+380 (99) 272-23-66

Спорт, здоров'я

Книги про здоровий спосіб життя, спорт та харчування в інтернет-магазині «Knigarnia»

Недарма кажуть, що наше тіло – це наш храм. І ми повинні дбати до нього, відноситись, як до справжньої цінності. Дуже важливо любити себе і стежити за своїм здоров’ям, щоби бути щасливими та прожити довге та повноцінне життя. Для цього є навіть спеціальна література – книги про здоров'я, спорт та правильне харчування.  Кожна з них може щось змінити у вашому ставленні до себе, вкаже на напрямки досягнення ваших цілей. Варто тільки розібратись, як працює наш організм, і ви зможете використовувати всі його ресурси, аби прожити життя в здоровому та красивому тілі.

Книги про спорт, здоров’я та медицину: тематичні різновиди

Звичайно, скільки людей, стільки думок. Погляди різних авторів на питання здорового способу життя, медицини та спорту відрізняються. Як відрізняються і ваші читацькі вподобання. Тож в каталозі інтернет-магазину «Knigarnia» ми постарались зібрати максимально різні тематичні різновиди цих книг. Серед них література, присвячена таким темам:

  • Діагностика;

  • Онкологія;

  • Педіатрія;

  • Подорожі, туризм;

  • Популярна і нетрадиційна медицина;

  • Психіатрія;

  • Спорт;

Ці книги стануть додадуть мотивації тим, хто бажає змінити спосіб життя, відкрити для себе світ спорту та навчитися досягати бажаного. Ви навчитесь сприймати себе, а це позитивно відобразиться не тільки на стані здоров’я, а й покращить взаємини із близькими людьми. У каталозі «Knigarnia» ви зможете книги про здоров’я та купити вигідно і з доставкою у ваше місто.

Турбота про здоров'я важлива для кожної людини! Набагато легше запобігти захворюванням, ніж лікувати їх наслідки. Людина, незважаючи на свою зайнятість і постійний брак часу, має приділяти увагу своєму самопочуттю, звертати увагу на сигнали тіла, знаходити час та можливість для фізичних навантажень.

Для людей, які хочуть краще пізнати своє тіло та зберегти здоров'я, представлені книги по спортивному вихованню та здоров'ю у великій різноманітності. Спорт є невід'ємною частиною здорового способу життя і про те, як ним правильно займатися, розповідається у спеціалізованій літературі.

Вивчаючи спортивні книги та літературу про здоров'я, ви навчитеся краще розумітися на роботі свого тіла, зрозумієте, як на вас впливає певна їжа, яку роль відіграє фізкультура у підтримці здоров'я, і як раціонально використовувати власні ресурси, щоб прожити довге, здорове та щасливе життя.

А якщо ви бажаєте зробити найкращий подарунок дитині у вигляді книги, то зверніть увагу на загальні енциклопедії, які націлені на розвиток та розширення кругозору дітей різного віку.

Книги про спорт та здоров'я в інтернет-магазині «Knigarnia»

У каталозі нашого інтернет-магазину представлено понад 100 книг на тему здорового способу життя та фізичного розвитку.

Тут зібрані видання українською мовою на різні теми:

●       Дієти, здорове харчування, вплив зайвої ваги на здоров'я людини;

●       Робота нашого тіла та різних органів - серця, легень тощо;

●       Жіноче здоров'я, гормональний баланс, краса і молодість;

●       Книги про захворювання та імунітет;

●       Нетрадиційна медицина;

●       Книги про спорт.

Також у нас представлена дитяча нехудожня література та багато інших книг у різноманітних жанрах та тематиках. Видання від відомих світових авторів перекладено українською мовою.

Популярні книги по спорту та здоров'ю

●       Книга «Шлях до довголіття. Хвороби від А до Я». Довідник з найкращими методами народних цілителів, діагностика та народні методи лікування захворювань;

●       Книга «Їжа для ментального здоров'я. Як харчуватися, щоб жити без стресу, депресії, тривожності», Ума Найду. Автор розповідає, як продукти харчування впливають на мозок людини та відбиваються на психічному здоров'ї;

●       Практичний посібник з внутрішньої медицини або кишенькова книжка сімейного лікаря. Частина 1. Книжка за ред. Н.В Пасічко. У книзі розкрито сучасні підходи до діагностики та лікування захворювань з ендокринології, пульмонології, гастроентерології, гематології;

●       Книга «Дихання. Давнє мистецтво оздоровлення», Джеймс Нестор. Автор ділиться секретами лікувального дихання, розповідає про те, як важливо дихати правильно та усвідомлено, як дихання впливає на красу та здоров'я, допомагає вилікуватися від багатьох захворювань.

Ці та інші книги ви можете купити в інтернет-магазині "Knigarnia" за вигідними цінами, з доставкою по всій Україні. Якщо вам знадобиться допомога у виборі або консультація спеціаліста, звертайтесь до нас та отримайте детальну інформацію за своїм запитом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner