Кошик
1475 відгуків
Є питання? +380667889636 (Viber, Telegram)Телефонуйте
📚Knigarnia - улюблені книги для всієї родини!
+380 (66) 788-96-36

Загальні енциклопедії

Загальні енциклопедії - чудовий подарунок для дітей різного віку! Вони є важливим інструментом розширення дитячого світогляду, розвитку інтелектуальних здібностей. Це книги, які дають відповіді на численні дитячі питання, на які навіть батьки не завжди можуть підібрати вдалі слова. Тому варто зайти до розділу енциклопедії та вибрати книгу за інтересами дитини.

Які переваги має енциклопедія для дітей

●       В енциклопедіях матеріал відбирається відповідно до вікової категорії дітей та подається структуровано і чітко. Інформація цікава для дітей, написана простими та зрозумілими для розуміння словами, подана у захоплюючій формі, так, що діти відчувають не примус до читання, а щирий інтерес до матеріалу та бажання його пізнати;

●       Купуючи для дитини енциклопедію, ви точно знатимете, що її зміст та ілюстрації відповідають віку, і в поле зору не трапиться випадковий небажаний контент, як це буває в інтернеті;

●       Друкована енциклопедія для дітей - це завжди краще, ніж перегортання сторінок в інтернеті. Читаючи її, дитина вчиться посидючості та концентрації уваги, не відволікається на сторонні матеріали. Що вже казати про просте задоволення від тактильного контакту з якісною книгою – це незрівнянні відчуття.

Запрошуємо всіх батьків, які хочуть, щоб їхні діти були ерудованими, обізнаними, розумними та начитаними відвідати інтернет-магазин «Knigarnia», де представлені найкращі дитячі енциклопедії, видання для дівчаток та хлопчиків. А для самих батьків у магазині є книги про виховання та розвиток дитини у різні вікові періоди.

Енциклопедії для дітей в інтернет-магазині «Knigarnia»

У каталозі інтернет-магазину «Knigarnia» представлені дитячі енциклопедії у великому асортименті – понад 50 видань українською та англійською мовою від відомих світових та українських авторів. У нас можна купити як книги для загального читання, так і видання, призначені окремо для хлопчиків та дівчаток, у яких описуються особливості розвитку кожної статі. Кожна книга супроводжується яскравими ілюстраціями, які викликають інтерес у дітей.

В інтернет-магазині «Knigarnia» діють доступні ціни на весь асортимент, а багато книг потрапляють під акцію, що дає можливість купити їх за зниженими цінами.

Основні категорії дитячих енциклопедій з нашого каталогу:

●       Загальна дитяча енциклопедія для чомучок, в якій містяться відповіді на популярні запитання;

●       Енциклопедії про інтимне - про особливості розвитку та функціонування тіла дівчаток та хлопчиків, про фізичні та психологічні відмінності між статями;

●       Книги про взаємини з друзями, про перше дитяче кохання;

●       Безпечна поведінка в інтернеті;

●       Православні енциклопедії, де порушуються релігійні питання;

●       Книги про Україну - історичні факти, оповідання тощо;

●       Енциклопедії для школярів, ілюстровані атласи.

З усіх питань звертайтесь до менеджера інтернет-магазину «Knigarnia». Ви отримаєте грамотну консультацію та допомогу у виборі кращої книжкової продукції!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner