Кошик
1475 відгуків
Є питання? +380667889636 (Viber, Telegram)Телефонуйте
📚Knigarnia - улюблені книги для всієї родини!
+380 (66) 788-96-36

Віммельбухи

Думаєте з якої книжки розпочати знайомство дитини зі світом літератури? Оберіть віммельбух!

Це спеціальна категорія пізнавальних книг для найменших читачів, що чудово підійде для того аби зацікавити маля та перетворити цей процес у гру.

На сайті "Knigarnia" батьки малюків зможуть придбати книги віммельбухи за відмінною ціною та вже за лічені дні отримати замовлення по Україні. Зазирніть у каталог та оберіть яскраву збірку для малюка, що створить атмосферу щасливого та безтурботного дитинства.

Приступити до вибору

Віммельбух: книжка для найменших читачів

Книжки даного формату можна охарактеризувати як книгу-розглядалку: велика кількість ілюстрацій та мінімум тексту. Насичені кольори, яскраві картинки, наочність та великий формат – все, аби зацікавити маля. І ось дитинка вже сама тягне рученята до нового барвистого видання. Подібна література цілком орієнтована на наймолодших читачів: різномаїття сюжетів, простота та доступність тексту, висока деталізація зображень. Такі книжечки є візуально привабливими, аби закцентувати увагу дитини. Часто за змістом основними героями подібних збірок є підлітки/діти, що дозволяє читачеві ототожнити себе з персонажами захопливої історії. Віммельбух для найменших – чудовий вибір для дитини, що дозволить крок за кроком прищепити малюку любов до цієї корисної звички.

Книги віммельбухи: особливості та переваги книжок даного формату

Попри простоту сюжету, книжка віммельбух здатна не лише зацікавити маленьку дитину, а й сприяти її розвитку. Даний формат, адаптований до вікових особливостей маляти, дозволяє:

  • Розвивати увагу. Маленький читач, захоплений яскравим оформленням, уважно спостерігає за зміною ілюстрацій, персонажів та подій на сторінках книжечки. Розвиток концентрації – одна з функцій книги-віммельбуха.

  • Навчати новому. Нова інформація легко та невимушено засвоюється під час споглядання/читання такого видання. Дитина через книги отримує додаткові знання про навколишній світ. Адже допитливій малечі – все цікаво!

  • Сприяти творчому розвитку. Окрім когнітивного розвитку подібна література заохочує дитину до творчості, креативності.

Серед численного асортименту онлайн-крамниці "Knigarnia" батьки малят зможуть обрати збірку з різними головними персонажами: кумедними тваринками, спраглими до відкриттів та пригод малятами-однолітками, ігровими фігурками тощо.

Чому віммельбух для найменших краще за все замовити в книжковому онлайн-магазині "Knigarnia"

Наша крамниця готова запропонувати Вам чималий вибір якісної дитячої літератури для читачів різного віку та уподобань. Вигідно придбати захопливі дитячі детективи чи купити вімельбух – це можливо разом з компанією "Knigarnia"! Зробіть покупку у нас на сайті та оцініть «плюси» співпраці з нами:

  • Співвідношення ціна/якість. Ціни без переплат, знижки у поєднанні з добірним асортиментом – вагомі переваги нашої крамниці.

  • Чималий досвід. Стаж роботи офлайн-магазину "Knigarnia" становить понад 50 років. Ми робимо власну справу відповідально та чесно. Схвальні відгуки, цілі покоління постійних читачів – кращий тому доказ.

  • Комфортні умови. Можливість безкоштовної доставки, щоденні відправки та дисконтна програма для лояльних покупців – все, аби заохотити ще більше українців до читання якісної літератури.

Тож не баріться – нумо читати! Замовляйте кращі видання з нашого каталогу просто зараз. Серед чималого асортименту є книжки різного спрямування: спорт, політологія, вивчення мов, кулінарія, психологія і т.д. Діти ж будуть в захваті від «свіженького» коміксу чи дитячого пригодницького роману. Також не оминіть увагою популярний серед тінейджерів жанр – фентезі та фантастика дитяча.

Нас часто запитують про віммельбухи

Що таке віммельбухи та що вони роблять особливими для дітей?

Віммельбухи - це ілюстровані книги з великою кількістю деталей та персонажів. Діти можуть глядіти на сторінки, шукати конкретні предмети та взаємодіяти з кожним зображенням, розвиваючи увагу та уяву.

Як ці книги сприяють розвитку дитячої уяви та спостережливості?

Віммельбухи розвивають уяву та спостережливість дітей, оскільки вони залучаються до пошуку та розглядання різних елементів на сторінках. Це сприяє розвитку концентрації та уважності у малюка.

Як обрати віммельбух для сімейного читання?

Для сімейного читання вибирайте віммельбухи з різноманітними темами та деталями, які будуть цікавими для всіх членів сім'ї. Такі книги створюють можливість обговорення та взаємодії всією родиною.

Як гарантується якість та безпека віммельбухів для дітей?

Наші віммельбухи відбираються з урахуванням якості та безпеки для дітей. Ми обираємо матеріали, які відповідають стандартам безпеки та якості та робимо їх доступними для наших маленьких читачів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner