Кошик
1361 відгук
Є питання? +380667889636 (Viber, Telegram)Телефонуйте
📚Knigarnia - улюблені книги для всієї родини!
+380 (66) 788-96-36

Книги для вивчення іноземної мови

Ви прихильник постійного саморозвитку та невпинного навчання?

Тоді є висока ймовірність того, що книги по іноземним мовам, купити які Ви маєте змогу на сайті "Knigarnia", стануть Вам у нагоді.

Подібна література дозволить більш комфортно й впевнено себе почувати на зідзвонах з іноземними колегами та з часом, доклавши зусиль, навіть вільно комунікувати з носіями мови. Пропонуємо придбати книжки з англійської та посібники по вивченню іншої мови за «розумні» гроші на сайті онлайн-компанії "Knigarnia". Довіртеся книжковій крамниці з понад 50-річною історією!

Приступити до вибору

Що варто врахувати, перед тим як купити книги для вивчення англійської мови

Наступні рекомендації, як саме обрати підходящий підручник для вивчення мови, є загальними. А тому вони можуть бути застосовані при виборі книжок для учнів/студентів, що мріють оволодіти будь-якою іноземною мовою. Тож на що варто орієнтуватися при купівлі подібної навчальної літератури:

  • Вікові рекомендації. На сайті "Knigarnia" є книжки з англійської для різного віку. У наявності є словники, абетки, набори карток для найменших малюків та учнів початкової школи. Проте у каталозі присутні й посібники для школярів випускних класів та англійська для дорослих

  • Рівень складності. Серед представленого асортименту є книги з різним рівнем складності матеріалу. Книги для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку мають чимало ілюстрацій та інтерактивних матеріалів (загадки/ребуси тощо), що здатні спростити процес вивчення іноземної мови.

  • Зміст видання. Звертайте увагу на зміст підручника. Адже окремі видання націлені на опрацювання конкретної теми. Скажімо, засвоєння правил вживання певної часової форми: Future Simple, Present Continuous і т.д.

  • Викладення матеріалу. Звичайно процес навчання потребує часу/наполегливості, втім доступні пояснення, наочні приклади та зрозуміле викладення матеріалу – must have будь-якої книги по вивченню іноземної мови.

Зробіть крок назустріч досконалому знанню іноземної мови – придбайте кращі підручники з англійської, німецької, чеської чи іншої омріяної Вами мови на сайті крамниці "Knigarnia". Посібники, завдяки комплексному підходу та продуманій структурі, дозволяють у стислі строки суттєво поліпшити власні знання, почерпнути та засвоїти нову інформацію.

Англійська мова підручники: де варто замовити навчальну літературу

Наша книжкова крамниця відповідально підходить до наповнення власного онлайн-каталогу. Ми пропонуємо до уваги читачів кращі видання від авторитетних видавництв та виключно якісні навчальні матеріали (робочі зошити, навчальні картки й інше). Чималий вибір книжок дозволяє обрати підручники, що орієнтовані на вивчення найзатребуваніших серед наших співвітчизників мов (польська, англійська, німецька). Якісна література дозволить впевнено вдосконалювати власні навички та навіть у перспективі спілкуватися іноземною мовою з native speakers.

Комплекти книг по бізнесу та книги по іноземним мовам, купити які Ви маєте можливість на сайті "Knigarnia" – це доцільна інвестиція у власний саморозвиток/майбутнє. Конкурентоспроможні ціни, оперативна доставка по Україні та програма лояльності для постійних покупців – все, аби Ви обрали саме нашу книжкову крамницю! Якщо бюджет разової покупки складе 700 грн. чи сягне позначки у 2000 гривень – наша компанія оплатить доставку замовлення власним коштом (через «Укрпошту» та «Нову Пошту» відповідно). Також пропонуємо Вам трохи перепочити від навчання та приділити увагу своєму внутрішньому світу. Комплекти книг по психології та мотивації допоможуть Вам віднайти почуття гармонії навіть в нинішніх умовах постійного цейтноту та невизначеності.

Література іноземними мовами для дітей та дорослих в інтернет-магазині «Knigarnia»

Під час перекладу літератури, як не крути, але значна частина її змісту втрачається. І хоч існує багато перекладних книг, але читати їх мовою оригіналу набагато цікавіше. Адже відбувається безпосередній процес комунікації між автором та читачем. Крім того, що це дозволяє глибше зрозуміти літературний твір, не загубити жодної дрібниці зі змісту, це ще й чудова можливість попрактикуватись у вивченні іноземної мови. Ви збагачуєте свій словниковий запас, навчаєтесь практикуватись у перекладі текстів. Тож книги іноземними мовами купити варто і дорослим, і дітям.

Книги іноземною мовою: для якого віку підійдуть

В каталозі інтернет-магазину «Knigarnia» ви знайдете оригінали авторів класичних відомих творів і сучасні видання для читання. Вас здивує жанрове та тематичне різноманіття книг та посібників. Для кожного віку у нас знайдеться підходяща література.

  • Для молодшого шкільного віку – ілюстровані словники, абетки в картках, зошити з тестами та завданнями.

  • Для середнього шкільного віку – фентезі та фантастика іноземними мовами, казки.

  • Для старшого шкільного віку – літературні твори зі шкільної програми іноземною мовою.

  • Для дорослих – автобіографії відомих людей, класика світової літератури.

В нашому каталозі ви можете книги англійською купити за дуже вигідними цінами. Їх можна використовувати як для підняття рівня володіння мовою, так і для більш глибокого розуміння твору. Всі замовлення ми швидко доставляємо у будь-який куточок України.

Знання іноземних мов розкриває перед людиною багато можливостей та перспектив, тому варто зайнятися навчанням та придбати для цього книжки з англійської мови. Вони допоможуть збагатити іноземний словниковий запас, вивчити правила граматики, отримати багато корисної інформації та вдосконалити розмовну мову. Щоб розширити свій світогляд у багатьох сферах, зверніть увагу також на енциклопедії, в яких подається багато корисної та наукової інформації.

Чому варто купити підручник з англійської мови

●       Структуризація інформації. У підручнику подається лише корисна структурована інформація, розбита на теми, параграфи, окремі уроки. Вам не доведеться по крихтах збирати інформацію в інтернеті і витрачати багато часу на відбір потрібних знань. У підручниках все розписано від найпростішого до складнішого, рівень англійської поступово вдосконалюватиметься;

●       Акцент на лексику, що часто використовується. Хороша книжка з англійської мови включає велику кількість слів, що часто використовуються, лексичних словосполучень, знаючи які ви зможете поліпшити рівень англійської мови на побутовому рівні;

●       Відпрацювання інформації. Підручники з англійської мови не тільки дають змогу прочитати інформацію, а й дозволяють відпрацювати пройдений матеріал. Вони містять ефективні вправи, виконуючи які ви зможете закріпити знання, поліпшити письмо, удосконалити граматику.

Вивчення іноземної мови за підручником - це комплексний підхід, за допомогою якого можна приділити достатню увагу розвитку і письмового, і розмовного мовлення.

Книги для вивчення іноземної мови в інтернет-магазині «Knigarnia»

Інтернет-магазин «Knigarnia» пропонує величезний асортимент книг для вивчення іноземних мов. У каталозі представлені видання як для дітей, так і для дорослих. Покупці будь-якого віку знайдуть у нас відповідну навчальну літературу, щоб удосконалити свої знання.

Які книги іноземними мовами у нас можна купити:

●       Художня література, казки, світова класика;

●       Біографії відомих особистостей;

●       Літературу для дітей з категорії фентезі та фантастика;

●       Літературні твори для школи англійською мовою;

●       Для найменших - навчальні картки англійською мовою, ілюстровані словники, навчальні посібники, тести, завдання;

●       Книги Minecraft англійською мовою для дітей різного віку.

В інтернет-магазині можна купити різні книги для вивчення іноземних мов, про виховання та розвиток дитини та багато інших книг на різні тематики. Прийнятні ціни дозволяють придбати навчальну літературу покупцям з різним рівнем достатку і не відмовляти собі в якісних книгах.

Якщо вам потрібна консультація або допомога у виборі книги, зверніться до менеджерів інтернет-магазину та отримайте грамотні рекомендації щодо свого індивідуального запиту. Ми допоможемо вибрати книгу для себе чи на подарунок! Завжди вам раді в інтернет-магазині «Knigarnia»!

Нас часто запитують про книги для вивчення іноземної мови

Які мови охоплюються книгами для вивчення іноземних мов?

Наш вибір включає книги для вивчення різних мов, від популярних, таких як англійська, французька та іспанська, до менш популярних, надаючи можливість вибору відповідно до ваших інтересів.

Як комбінувати читання та вивчення мови для максимального ефекту?

Наші книги спрямовані на комбінування читання та вивчення мови. Вони включають аудіо- та відеоматеріали, вправи для активного використання мови та історії, які заохочують вас вдосконалити свої навички.

Як вибрати матеріали для дітей та як їх зацікавити у вивченні мови?

Для дітей ми пропонуємо книги з цікавими ілюстраціями, інтерактивними завданнями та історіями, які стимулюють вивчення мови в грі. Ми дбаємо про те, щоб навчання було захопливим та ефективним.

Як гарантується якість та ефективність навчальних матеріалів у книгах?

Наші навчальні матеріали відбираються з урахуванням високих стандартів якості та ефективності. Ми співпрацюємо з досвідченими мовними експертами, щоб забезпечити вам найкращі ресурси для навчання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner