Кошик
1532 відгуків
Є питання? +380992722366 (Viber, Telegram)Телефонуйте
📚Knigarnia - улюблені книги для всієї родини!
+380 (99) 272-23-66

Мистецтво, творчість

Мистецтво — одна з форм суспільної свідомості; вид людської діяльності, що відбиває дійсність у конкретно-чуттєвих образах, відповідно до певних естетичних ідеалів, пізнання і відтворення світу через почуття та переживання. У широкому сенсі мистецтвом називають досконале вміння в якійсь справі, галузі; майстерність

Мистецтво і творчість є невід'ємною частиною нашого життя, починаючи з раннього віку. Вже з перших років життя дитина розвиває свої творчі здібності різними методами – малюванням, ліпленням, виготовленням поробок тощо. Тому книги з мистецтва та творчості користуються великим попитом у читачів різного віку. Тематики таких книг можуть бути різні, тому кожен покупець зможе зробити вибір на власний смак.

Література і мистецтво: популярні книги

●       «LEGO City. Розважайся та малюй. Пригоди в місті». Розмальовка для дітей, творчі завдання, що розвивають дрібну моторику, фантазію, уважність.

●       Книга «Історія Мистецтва» Стівен Фартінг. Видання для дорослих У книзі розказана докладна історія мистецтва з хронологічною шкалою, описані найвідоміші світові витвори мистецтва у сфері архітектури, живопису, скульптури.

●       «Розмальовки та завдання. Феї та Ельфи», Тетяна Ярова. Книга з розмальовками та наклейками, яка знайомить дітей зі світом фей та ельфів. Дозволяє вийти за межі фантазії, розвивати увагу, пам'ять, логіку, вивчати слова англійською мовою.

●       «100 магічних фарбованок. Камуфляж», Венсана Жонатра. Розмальовка на тему тварин, за допомогою якої можна створити власний художній шедевр.

Література про мистецтво в інтернет-магазині «Knigarnia»

В інтернет-магазині «Knigarnia» представлений великий асортимент книг із категорії творчості та мистецтва. Література для дорослої та дитячої аудиторії, написана українською мовою, доступна нашим покупцям.

Які категорії та тематики літератури представлені в каталозі:

●       Книги для найменших - розмальовки, книжки з наклейками, творчі завдання;

●       Стікербуки MineCraft;

●       Навчання художньому мистецтву;

●       Ліплення з пластиліну, в'язання;

●       Альбоми для записів перших дитячих досягнень, дитячі альбоми для друзів;

●       Книги для дорослих читачів про образотворче мистецтво України та його історію, книги Роду та інші видання.

Також у каталозі представлений великий вибір книг із категорії наука і техніка, які часто цікавлять наших покупців.

Чому клієнти обирають онлайн-магазин «Knigarnia»

Книги про розвиток творчості та мистецтва, випущені відомими видавництвами, мають високу якість, їх приємно взяти в руки та читати з насолодою. Дитяча література містить яскраві та яскраві ілюстрації, вона привертає увагу дітей і викликає інтерес. Навчання творчості та мистецтва з такими книгами – це не необхідність, а приємне дозвілля для дітей.

Літературу жанрів кулінарія, творчість, мистецтво та інших можна купити в інтернет-магазині «Knigarnia» за вигідними та доступними цінами. Багато позицій з каталогу представлені з акційними знижками, що дає можливість заощадити фінанси і не відмовляти собі в якісних книгах.

Якщо ви шукали найкращий подарунок – книгу, для дорослого чи дитини, ласкаво просимо до інтернет-магазину «Knigarnia»! Досвідчені консультанти ознайомлять з асортиментом та допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням індивідуальних запитів.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner