Кошик
1475 відгуків
Є питання? +380667889636 (Viber, Telegram)Телефонуйте
📚Knigarnia - улюблені книги для всієї родини!
+380 (66) 788-96-36

Сучасна проза

Сучасна проза українською мовою - це літературний напрям, твори якого, як правило, описують події що відбувалися відносно нещодавно або відбуваються прямо зараз. Романи, новели та оповідання, що написані у цьому жанрі, розкривають проблеми, що є актуальними для читачів.

Детальніше про те, які питання піднімає сучасна проза, у яких жанрах написані більшість творів та чому придбати книжки від українських та закордонних письменників варто в інтернет-магазині Knigarnia, наші спеціалісти розповідають далі.

Сучасна проза: особливості жанру

Сучасна проза, читати яку хочеться не відриваючись - жанр, що має низку особливостей. Однак яких? Детальніше про основні з них ми розповідаємо далі.

По-перше, проза, створена нашими сучасниками, є поліжанровою. Що це значить? Те, що твори мають різну літературну форму: оповідання, новели, романи тощо. По-друге, авторське “я” виявляється за допомогою стилю оповіді: мова може бути як вишуканою, так і такою, що містить характерну для певного регіону лексику.

По-третє, автори, що творять у жанрі сучасної прози, належать до різних вікових груп. Серед них є як ті, що тільки починають свій творчий шлях, так і ті, хто працює на літературній ниві вже декілька десятиліть.

Які жанри охоплює сучасна українська проза?

Сучасна українська проза - один з найбільш літературних жанрів. Він представлений наступними творами:

●       романи різних напрямків (історичні, військові, соціально-побутові);

●       новели;

●       повісті;

●       оповідання.

У нашому асортименті представлені як книги, що написані вітчизняними авторами, так і ті твори від авторів зі світовим визнанням, що перекладені на українську мову.

Де купити книги, що написані у жанрі сучасна проза?

Давно шукаєте інтернет-магазин, в асортименті якого представлена українська сучасна проза, а також видання від популярних закордонних авторів? Раді вітати вас в інтернет-магазині Knigarnia!

Наша компанія, що була заснована 50 років тому, є сімейним бізнесом. До кожного клієнта ми ставимося з максимальним теплом, адже розуміємо: якісний сервіс - запорука успіху будь-якої справи!

У нашому каталозі представлено понад 10 тисяч книг різних напрямків. Це не лише сучасна проза, читати яку хочеться на одному диханні, але й детективи, романи, видання для дітей та школярів, комікси та манга, навчальні посібники та багато іншого!

Оформити замовлення на будь-яке видання можна через сайт, телефоном або у месенджерах. Відправка товарів здійснюється щоденно, крім неділі, УкрПоштою та Новою поштою.

Які питання від наших клієнтів ми отримуємо найчастіше?
 1. Які сучасні прозові книги доступні у магазині "Knigarnia"?
  Магазин "Knigarnia" пропонує великий вибір сучасних прозових книг для всієї родини. У нас є твори сучасних авторів, які відображають актуальні теми та сучасні тенденції.
 2. Як обрати сучасну прозову книгу, яка підходить для читання всією родиною?
  Вибір сучасної прозової книги для всієї родини залежить від віку та інтересів членів родини. Наші кваліфіковані книгарі готові надати рекомендації та допомогу у виборі книги, яка відповідає вашим потребам.
 3. Які автори сучасної прози представлені у магазині?
  У магазині "Knigarnia" представлені різні автори сучасної прози з різних країн і культур. Ми враховуємо різноманітні смаки і вподобання наших клієнтів, тому у нас є твори різних авторів.
 4. Чи можна отримати рекомендації щодо сучасних прозових книг у магазині?
  Звісно, наші співробітники готові надати вам рекомендації та поради щодо вибору сучасних прозових книг у магазині "Knigarnia". Звертайтеся до наших книгарів, і ми допоможемо вам знайти книгу, яка вас зацікавить.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner